دانلود آهنگ ایمان قیاسی قاب عکس خالی دانلود آهنگ ایمان قیاسی قاب عکس خالی  

ایمان قیاسی قاب عکس خالی

آهنگ ایمان قیاسی قاب عکس خالی ، آهنگ غمگین و شنیدی ایمان قیاسی که با نام قاب عکس خالی منتشر شد همینک میتوانید این آهنگ را در رسانه آهنگ علی موزیک با بهترین کیفیت و لینک مستقیم دانلود آهنگ همراه با متن آهنگ قاب عکس خالی به صورت رایگان دانلود و گوش دهید.

متن آهنگ ایمان قیاسی قاب عکس خالی

♬♭ ♬♭
♬♭ من از دنیا دلم پر بود برام از عاشقی گفتی جهان از چشم من افتاد تو از چشمم نمیوفتی ♬♭
♬♭ کنارم بودی و عکست رو دیوار اتاقم بود شب و روزم شبیه هم نگاهت چلچراغم بود ♬♭
♬♭ تو از این خونه رفتی که درو دیوار دلگیره یکی تو گریه گم میشه یکی از غصه میمیره ♬♭
♬♭ تو از این خونه رفتی که صدام انقدر غم انگیزه رو تقویمم حسابی نیست تموم سال پاییزه ♬♭

♬♭ ♬♭

Iman Ghiasi Ghabe Aske Khali

♬♭ ♬♭
♬♭ کنارم نیستی و عکست رو دیوار اتاقم هست تو رفتی از همین کوچه باید پنجره هارو بست ♬♭
♬♭ درست از وقتی دل کندی به تنهایی گرفتارم هنوزم خنده هامونو به عکسامون بدهکارم ♬♭
♬♭ تو از این خونه رفتی که درو دیوار دلگیره یکی تو گریه گم میشه یکی از غصه میمیره ♬♭
♬♭ تو از این خونه رفتی که صدام انقدر غم انگیزه رو تقویمم حسابی نیست تموم سال پاییزه ♬♭

♬♭ ♬♭

آهنگ جدید ایمان قیاسی

آذ98 - عکس و ترانه های خواننده های آذربایجان ♬♭♬♭ ,آهنگ ,رفتی ,ایمان ,قیاسی ,خونه ,ایمان قیاسی ,خونه رفتی ,دانلود آهنگ ,آهنگ ایمان ,تقویمم حسابی ,آهنگ ایمان قیاسی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اشعار و دل نوشته های بیژن جورمند قیمت طلا Sonic Hero Adventure | سونیک قهرمان ماجراجو مارکت آنلاین آهارمهره | online shop aharmohreh دانستنی ها درباره فیلم و سریال وبلاگ بیست